29.03.2023 | Sağlık Raporu (Abdullah, Zafer, Tarık ve Emircan’ın Sağlık Durumları)
Çaykur Rizespor

29.03.2023 | Sağlık Raporu (Abdullah, Zafer, Tarık ve Emircan’ın Sağlık Durumları)

29 March 2023 Wednesday 21:42
29.03.2023 | Sağlık Raporu (Abdullah, Zafer, Tarık ve Emircan’ın Sağlık Durumları)

Asbaşkanımız ve takımımızın sağlık komisyonu başkanı Prof. Dr. Hasan Türüt; sağlık sorunları yaşayan Abdullah Yiğiter, Zafer Görgen, Tarık Çetin ve Emircan Altıntaş’ın son durumları hakkında bilgileri kamuoyu ile paylaştı.

ABDULLAH YİĞİTER;
Manisa FK maçının 60. dakikasında şansız bir sakatlık yaşayan kalecimize ilk müdahale sahada içerisinde sağlık ekibimiz tarafından yapılmış olup fibula şaft kırığı teşhisiyle tedavisine Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde devam edilmektedir. Abdullah’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor acil şifalar diliyoruz.
 
ZAFER GÖRGEN;
Eyüpspor maçında kasık bölgesinde grade 2 yaralanma olan kalecimiz Zafer’in 3-4 hafta içinde takımla çalışmalara başlaması beklenmektedir.
 
TARIK ÇETİN;
Samsun maçı sonrası sakatlanan kalecimiz Tarık’ın tedavisi devam etmekte olup oynayıp oynamama durumu maç saatinde belli olacaktır.
 
OĞUZ CEYLAN;
Samsunspor maçı sonrası fasya sakatlığı nükseden ve tedavisi devam etmekte olan futbolcumuzun yakın zamanda takımla antrenmanlara başlaması bekleniyor.
 
EMİRCAN ALTINTAŞ;
Eski ameliyat yerine bağlı kemik ödemi ve periostit varlığı nedeniyle tedavisi yapılmış olup bireysel antrenmanlara başlamıştır. Yakın zamanda takımla çalışmalara başlaması öngörülmüştür.
 
Kamuoyuna ve taraftarlarımıza saygılarımızla duyurulur.
 
Prof. Dr. Hasan TÜRÜT
Çaykur Rizespor Kulübü Asbaşkanı ve Sağlık Komisyonu Başkanı

Diğer Haberler