BAŞKANIMIZ İBRAHİM TURGUT BİRLİK VE BERABERLİK GECESİNE KATILDI
Çaykur Rizespor

BAŞKANIMIZ İBRAHİM TURGUT BİRLİK VE BERABERLİK GECESİNE KATILDI

22 Ocak 2023 Pazar 13:15
BAŞKANIMIZ İBRAHİM TURGUT BİRLİK VE BERABERLİK GECESİNE KATILDI

Başkanımız İbrahim Turgut ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Cümle Alem Tribün Taraftar Grubu’nun düzenlediği Birlik ve Beraberlik Gecesine katıldı.

Başkanımız İbrahim Turgut, gecede yaptığı konuşmada, Sizlerle olmaktan çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Sezon başı ‘ Hayde Beraber’ sloganıyla başladığımız süper lig yolculuğumuz dayanışma içerisinde devam ediyor. Rizespor camiasının kenetlendiği sezon başı yürüyüşümüz kararlılığımıza dair en belirgin örnektir. Biz zorlu engebelerin olduğu bu yolu birlikte aşıp süper lige ulaşacağız. Futbol kulüplerinde başarıya ulaşmak için en büyük ihtiyaç dayanışmadır.  Şükür biz bu dayanışmaya sahibiz. Unutmayın ki farklı mecralarda bize karşı mücadele ediliyor.  Futbolun görünen tarafı dışında birde görünmeyen tarafı var. Çok büyük mücadele var. Biz büyüklerimize ve Rizespor ailesine mahcup olmamak için çok çalışmaya devam edeceğiz. ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından Cümle Alem Tribün Taraftar Grubu Başkanı Ali Yılmazoğlu, başkanımız Turgut’a plaket ve Cümle Alem Tribün Grubu yazılı çerçeve içerinde forma taktim etti.

Söyledikleri şarkılar ve türkülerle geceye renk katan Fatih Aksoy, Ali Baran ve Eksik Beşli Grubu, büyük ilgi gördü.

 

Diğer Haberler