![Genç Atmaca Muhammet Mert Karaca; Türkiye U18 Milli Takımına Davet Edildi](https://caykurrizespor.org.tr/Arsiv/Haber/2023/30/07//1690715692.jpg)
Alt Yapı
Genç Atmaca Muhammet Mert Karaca; Türkiye U18 Milli Takımına Davet Edildi
30 Temmuz 2023 Pazar 14:11
![Genç Atmaca Muhammet Mert Karaca; Türkiye U18 Milli Takımına Davet Edildi](https://caykurrizespor.org.tr/Arsiv/Haber/2023/30/07//1690715692.jpg)
8 yıldır aralıksız olarak altyapımızda oynayan ve bu sezon öncesi A Takımımızın sezon öncesi kampında yer alan futbolcumuz Muhammet Mert KARACA; Türkiye U18 Genç Milli Takımımızın geniş kadrosuna davet edildi.
U18 Genç Milli Takımımız ile 4-11 Eylül 2023 tarihinde Çek Cumhuriyeti’nin Prag kentinde gerçekleşecek olan Vaclav Jezek Turnuvasına katılacak olan futbolcumuz Muhammet Mert KARACA'yı tebrik eder, turnuvada ve milli takım kariyerinde başarılar dileriz.
ÇAYKUR RİZESPOR KULÜBÜ
![](/Arsiv/Resim/Rizespor%20Akademi/karaca2.jpg)
![](/Arsiv/Resim/Rizespor%20Akademi/karaca1.jpg)
![](/Arsiv/Resim/Rizespor%20Akademi/mert%20karaca%20u18%20milli%20ye%C5%9Fil%20tasar%C4%B1m%20psd%20dosyas%C4%B1.png)